Apmokėjimas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje st-dalys.lt galėsite pasirinkti Jums patogiausią atsiskaitymo variantą:

 

1. Atsiskaitymas per elektroninę bankininkystę. Atsiskaityti už prekes galite naudodamiesi šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: Swedbank​, SEB, Nordea,​ DNB, Danske bankas, Šiaulių bankas, Medicinos bankas​, Citadelė.
Užpildę užsakymą mūsų el.parduotuvėje st-dalys.lt ir pasirinkus savo banką st-dalys.lt Jus nukreips į banko puslapį ir perduos elektroninės bankininkystės sistemai duomenis apie sumą, kurią reikia mokėti. Elektroninės bankininkystės  puslapyje Jums tereiks prisijungti įprastu būdu, o sistema jau bus suformavusi mokėjimą už pasirinktas prekes, beliks tik patvirtinti mokėjimą. Patvirtinus mokėjimą, elektroninės bankininkystės puslapis užsidarys, o Jūs vėl būsite nukreiptas į st-dalys.lt. Prisijungimo prie elektroninės bankininkystės duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio, o grįžtant į elektroninę parduotuvę neperduodami.

 

2. Atsiskaitymas per Paysera. Pasirinkę atsiskaitymą per Paysera sąskaitą Jums automatiškai bus suformuotas mokėjimas. Mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle skenuojant QR kodą. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o Jūs vėl būsite nureiptas į st-dalys.lt parduotuvę. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.

 

3. Apmokėjimas paprastu banko pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą). Patvirtinę užsakymą mūsų el.parduotuvėje st-dalys.lt , kartu su el.laišku gausite ir išankstinę sąskaitą. Pagal ją galėsite padaryti pavedimą į mūsų atsiskaitomąją banko sąskaitą, nurodytą išanksinėje sąskaitoje arba skiltyje “Kontaktai”. Užsakymas bus pradėtas vykdyti tuomet, kai gausime Jūsų mokėjimą.

 

4. Atsiskaitymas grynaisiais mūsų biure Utenoje.  Pasirinkus prekių atsiėmimą mūsų biure, galima atsiskaityti grynaisiais prekių atsiėmimo metu. Mūsų biuro adresas: Užpalių g. 87-201, Utena.

 

5. Atsiskaitymas grynaisiais kurjeriui prekių pristatymo metu.  Pasirinkus pristatymą LP Express kurjeriu, kai už prekes atsiskaitoma ne el. bankininkyste, o kurjeriui pristatymo metu, galima atsiskaityti grynaisiais. Šios paslaugos kaina 9,99 EUR.
PASTABA: karantino metu šios paslaugos teikimas gali būti apribotas.

 

Call Now Button