Rodoma 1–15 iš 169

Tinkamai pasirinktos pjūklo grandinės gali užtikrinti, kad įranga veiks tiksliai ir bet kokių darbų atlikimas su ja bus našus ir greitas. Ieškodami labiausiai tinkamos grandinės pjūklams būtinai turite susipažinti su jų techniniais parametrais, kad rasta geriausiai patenkintų lūkesčius.

Grandinės pasirinkimas

Pjūklo grandinė pirmiausia yra pasirenkama vertinant, koks yra jos žingsnis. Tai yra nuotolis tarp dviejų grandinės kniedžių. Jo reikšmė dažniausiai būna nurodyta ant grandinės kreipiamosios juostos. Jeigu turite seną grandinę – tuomet rasti naują – tikrai nebus sunku. Taip pat reikia įvertinti – koks yra varančiųjų narelių storis. Plotis taip pat yra nurodytas ant kreipiamosios juostos, dažniausi matmenys yra .043″, .050″, .058″ arba .063″. Taip pat reikia žiūrėti ir į reikalingos grandinės ilgį. Jis yra nustatomas tiek pagal žingsnį, tiek pagal narelių skaičių. Reikalingus narelius gali tekti suskaičiuoti pačiam.

Grandinės pjūklams internetu

St-dalys.lt rasite labai platų grandinės pjūklams pasirinkimą pačiomis geriausiomis kainomis. Katalogą nuolatos pildome, taip pat siūlome akcijas, kurios leis reikalingas grandines įsigyti pigiau, tačiau puikios ir ilgai Jums tarnausiančios kokybės.