Sėdynė AYP 532401042

136.06 su PVM

Sedynė Alko

113.74 su PVM

Traktoriukų sėdynės yra neatsiejama vairuotojo patogumo ir darbo efektyvumo dalis, leidžianti ilgą laiką dirbti nepatiriant didelio nuovargio ar diskomforto. Aukštos kokybės sėdynė ne tik užtikrina patogią sėdėseną, bet ir sumažina vibraciją, kurią sukelia traktoriaus veikimas, taip apsaugodama vairuotojo stuburą ir sumažindama bendrą kūno įtampą.

Sėdynės sodo traktoriams

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite platų aukštos kokybės sėdynių sodo traktoriams pasiūlą, sukurtą siekiant maksimalaus vairuotojo komforto ir veiksmingumo. Įvairūs modeliai leidžia kiekvienam rasti optimaliausią variantą, atitinkantį individualius poreikius ir traktoriaus specifikacijas.

Aukščiausios kokybės medžiagos

Visos mūsų siūlomos traktoriukų sėdynės pagamintos iš patvarios, aukštos kokybės medžiagos, užtikrinančios ilgalaikį komfortą ir patikimumą. Medžiagos yra parinktos atsižvelgiant į jų atsparumą dėvėjimuisi ir oro sąlygoms, užtikrinant, kad sėdynė išliks patogi ir vizualiai patraukli ilgą laiką.

Ergonomiškas dizainas

Mūsų sėdynės yra suprojektuotos atsižvelgiant į ergonomiką, užtikrinant, kad net ir ilgai dirbant vairuotojas jaustųsi patogiai. Ergonomiškas dizainas sumažina kūno įtampą ir pavargimą, leidžiant darbuotojui dirbti efektyviau ir jaustis geriau.

Universalumas ir suderinamumas

Siūlome įvairių dydžių ir pritaikymų sėdynes, tinkančias daugybei sodo traktorių modelių ir prekių ženklų. Tai leidžia kiekvienam traktoriaus savininkui rasti idealiai tiksiančią sėdynę, nepriklausomai nuo įrenginio tipo ar gamintojo.

Privalumai

Maksimalus komfortas: Aukštos kokybės medžiagos ir ergonomiškas dizainas užtikrina patogumą net ilgai dirbant.
Patvarumas: Atsparios medžiagos garantuoja ilgą produkto tarnavimo laiką.
Platus suderinamumo spektras: Tinka įvairiems sodo traktorių modeliams ir markėms.
Sumažinta vibracija: Dizainas ir medžiagos sumažina vibraciją, apsaugodamos vairuotojo sveikatą.

Kaip pasirinkti?

Renkantis sėdynę sodo traktoriui, svarbu atkreipti dėmesį į sėdynės matmenis, montavimo būdą ir medžiagą. Taip pat svarbu įvertinti, ar sėdynės dizainas atitinka jūsų ergonominius reikalavimus ir ar ji yra pritaikyta ilgalaikiam naudojimui.

Mūsų internetinėje parduotuvėje pateikiamas įvairių sėdynių asortimentas sodo traktoriams leidžia kiekvienam atrasti idealų sprendimą savo poreikiams. Apsilankykite mūsų parduotuvėje jau šiandien ir patobulinkite savo sodo traktoriaus komfortą ir funkcionalumą su mūsų aukštos kokybės sėdynėmis!