Rodoma 1–15 iš 229

Panelės tipo oro filtrai sodo traktoriams: švarus variklio veikimas ir ilgaamžiškumas.

Panelės tipo oro filtrai yra nepakeičiama variklio dalis, kurianti saugią aplinką variklio veikimui. Šie filtrai efektyviai sulaiko dulkes, purvą ir kitas daleles, užtikrindami švarų orą srautą variklio viduje. Mūsų apvalūs filtrai yra sukuriami su aukščiausiu dėmesiu detalėms, siekiant užtikrinti ilgaamžiškumą, efektyvumą ir variklio apsaugą jūsų sodo darbuose.

Švarus oro srautas ir variklio veikimas:

Panelės tipo oro filtrai suteikia puikų dalelių filtravimą, užtikrinantį švarų ir prisotintą orą variklio viduje. Šis švarus oras yra būtinas optimaliam variklio veikimui ir ilgaamžiškumui, nes jis padeda išvengti dulkių ir purvo patekimo į variklio vidų.

Patvarūs ir ilgaamžiai:

Mūsų oro filtrai yra pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina jų patvarumą ir ilgaamžiškumą net esant intensyviam naudojimui. Tvirta konstrukcija ir kokybiškos medžiagos garantuoja, kad šie filtrai tarnaus jums patikimai ilgą laiką.

Universalus montavimas ir suderinamumas:

Mūsų oro filtrai yra universalūs ir lengvai montuojami prie daugumos sodo traktorių modelių. Tai užtikrina, kad galite lengvai pakeisti ar pakeisti filtrą be didesnių sunkumų.

Kodėl pasirinkti mūsų oro filtrus?

Aukšta kokybė: Mes naudojame tik aukštos kokybės medžiagas, užtikrinančias mūsų oro filtrų patikimumą ir efektyvumą.

Efektyvumas: mūsų oro filtrai suteikia puikų dalelių filtravimą, užtikrinantį švarų oro srautą variklio viduje.

Saugumas: jūsų variklio ilgaamžiškumas yra mūsų prioritetas, todėl suteikiame patikimų ir efektyvių oro filtrų, kurie padeda išvengti dalelių patekimo į variklio sistemą.

Pasitikėkite savo sodo traktoriaus variklio apsauga su mūsų apvaliais oro filtrais. Įsigykite dabar ir užtikrinkite švarų ir efektyvų variklio veikimą savo sode!

Jei nežinote kaip išrinkti oro filtrą savo sodo technikos varikliui – susisiekime!