Rodoma 1–15 iš 32

Sodo traktoriaus dantytas skriemulys yra mechaninis komponentas. Dantytą skriemulį sudaro ratas su grioveliais, sumontuotas ant ašies ir besisukantis kartu su varikliu. Dantyto skriemulio grioveliai suprojektuoti taip, kad atitiktų diržo profilį, kuris naudojamas galiai perduoti į kitas traktoriaus dalis. Dantyti skriemuliai sukurti taip, kad būtų patvarūs ir ilgaamžiai, o daugelis dantytų skriemulių turi guolių arba įvorių, kad sumažintų trintį ir nusidėvėjimą. Dantyti skriemuliai dažnai yra suprojektuoti taip, kad juos būtų lengva pakeisti, o tai leidžia lengvai prižiūrėti sodo traktorių.

Patvarūs ir ilgaamžiai:

Mūsų dantyti diržo skriemuliai sodo traktoriams yra pagaminti iš aukštos kokybės metalo arba kompozicinių medžiagų, užtikrinančių jų ilgaamžiškumą ir patikimumą net esant intensyviam naudojimui. Tvirta konstrukcija ir kokybiškos medžiagos garantuoja, kad šie skriemuliai tarnaus jums ilgą laiką be jokių problemų.

Universalus montavimas ir suderinamumas:

Mūsų dantyti skriemuliai sodo traktoriams yra universalūs ir suderinami su dauguma sodo traktorių modelių. Tai reiškia, kad galite lengvai pritvirtinti šiuos skriemulius prie savo traktoriaus be papildomų modifikacijų ar varžymo.

Jei visgi nerandate to, ko ieškote, visada galite susisiekti su mumis ir mes parinksime Jums skriemulius pagal Jūsų technikos brėžinius.

Kodėl pasirinkti mūsų dantytus diržo skriemulius?

Aukšta Kokybė: mes naudojame tik geriausias medžiagas ir stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai gautų tik aukščiausios kokybės produktus.

Platus asortimentas: Mūsų asortimente rasite įvairių dantytų diržo skriemulių variantų, kad galėtumėte pasirinkti tinkamiausią savo sodo traktoriui.

Puikus aptarnavimas: Mūsų klientų aptarnavimo komanda yra pasirengusi jums padėti ir atsakyti į visus jūsų klausimus.

Suteikite savo sodo traktoriui geriausią mulčiavimo ir perdirbimo sprendimą su mūsų dantytais diržo skriemuliais. Įsigykite dabar ir mėgaukitės efektyviais sodo darbais!