Selenoidas 24 V

823.19 su PVM

Selenoidas 12V

936.81 su PVM

Siekiant, kad sodo traktoriukai visada dirbtų operatyviai, svarbu, kad senos jų dalys, kurios jau yra susidėvėjusios, būtų keičiamos naujomis. Tai sugrąžina technikai funkcionalumą bei galimybes. Jeigu seni solenoidiniai vožtuvai susidėvėjo – laikas įsigyti naujus ir st-dalys.lt yra ta vieta, kurioje pasiūla yra plati, nuolatos auginama, tad kiekvienas gali rasti opcijas, kurios jam labiausiai tinka.

Mūsų prekybos vietoje siūlomi solenoidiniai vožtuvai yra labai įvairūs, tad susipažinkite su kiekvieno parametrais, kad pavyktų rasti tuos, kurie geriausiai dera prie Jūsų turimo traktoriuko. Svarbiausias kriterijus yra galia, kuri dažniausiai varijuoja nuo 12 V iki 24 V. Taigi, rinkitės tokio galingumo, koks labiausiai tinka pagal Jūsų turimą sodo traktoriuką. Mes prekiaujame tik tokių pripažintų gamintojų kaip HATZ gaminiais, tad galite būti ramus, kad kartą įsigijus ilgai galėsite nesukti galvos dėl pakaitinio, kadangi jo paprasčiausiai neprireiks.

Jeigu nežinote, kuris vožtuvas tinkamiausias Jūsų technikai – visada galite tartis su st-dalys.lt specialistais, kurie teikia nemokamas konsultacijas ir atsako į kylančius klausimus.