Rezultatų: 1

Sodo traktoriukai

Žoliapjovės

Elektros generatoriai (14)

Akumuliatoriniai įrankiai (20)

Pjaustytuvas STIHL TS 500l

1,500.00 su PVM

Lietuviai yra agrariška tauta, kuri nori greta namų turėti bent jau nedidelį žaliojo ploto kampelį, kuriame galima būtų auginti tiek gražiai atrodančius, tiek valgomus, skanius augalus. Poreikis yra tarsi kiekvieno tautiečio širdyje, tad nereikia su juo kovoti, priešingai – leiskite sau atrasti auginimo malonumus, kurie naudingi ir fizinei sveikatai, kadangi judama, ir psichologinei, kadangi daugelis užsiimdamas sodininkystės darbais – pailsi. Jeigu norite, kad sodo darbai keltų kuo daugiau malonumo – būtina sodo technika, kuri optimizuoja darbus, padeda juos atlikti greičiau, žinoma, lengviau. st–dalys.lt prekybos vietoje rasite techniką skirtą sodo darbams ir įvairias jų dalis. Tokias, kurios gali suteikti įrangai daugiau funkcionalumo arba naujam gyvenimui prikelti senus modelis.

Sodo technika – greitam darbų atlikimui

st–dalys.lt rūpinasi ne tik Jūsų sodu, tačiau taip pat ir Jūsų pastangomis jį prižiūrėti. Pas mus galite įsigyti žinomiausių prekinių ženklų sodo techniką, kuri yra pripažįstama visame pasaulyje ir pasirenkama tiek profesionalų, tiek mėgėjų: Toro, Generga, Honda ir t.t. Įsigyjant sodo techniką svarbu netaupyti kokybei, kadangi įranga perkama daugeliui metų ir turi tinkamai atlikti savo funkcijas, kad padėtų pasirūpinti žaliąja erdve greta namų.

st–dalys.lt sodo technika internetu, kurią rasite pas mus, yra:

Žoliapjovės

Tinkamai vejos priežiūrai yra būtinos lengvai pjaunančios žoliapjovės, kurios skirtos ne tik greitam, tačiau ir vargo nesukeliančiam darbui. Renkantis vejapjovę žiūrėkite, kokia energija jos yra varomos. Šiuo metu dažniausiai pasirenkamos elektrinės, kadangi jos nėra sunkios, pjovimas tampa paprastas, po ilgos dienos yra nepavargstama. Taip pat žiūrėkite, koks yra pjovimo plotis. Kuo didesnis – tuo dažniausiai ir įranga yra sunkesnė, tačiau greičiau nupjaunama veja. Patogu, kai žoliapjovės turi bent kelis pjovimo aukščius, kuriuos galima reguliuoti. Tai itin pasiteisina, kai sklypas yra nelygus ir reikia pjovimo metu prie jo derintis.

Pjūklai

Viena svarbiausių sodo technikų, kurią privalo turėti ir tie, kurių žemės sklypai nėra dideli – grandininiai pjūklai. Jų panaudojimo galimybės yra labai plačios, tad tai technika, kuriai negalima taupyti. Nuo medžių genėjimo iki tujų priežiūros bei kitų darbų, kurie atliekami tiek sode, tiek pagal poreikius ir miške. Renkantis grandininį pjūklą būtinai įvertinkite koks yra jo svoris. Nuspręskite, kokio sunkumo technika netrukdys Jums optimaliai dirbti. Galiausiai, nesukels pavojaus medžių genėjimo arba kitų panašių darbų metu.

Trimeriai

Sodo priežiūrai yra reikalingi ir trimeriai, kurie padeda greitai ir tolygiai pašalinti veją, įvairius kitus augalus, kurie veši sunkiai pasiekiamose vietose. Trimerių funkcionalumo ribos yra labai plačios, tad juos renkantis taip pat žiūrėkite – koks yra svoris, taip pat, kokio ilgumo trimerio “kotas”. Nepamirškite, kad naudojant šią įranga reikia laikytis maksimalaus atstumo, žiūrėkite, kad greta Jūsų nebūtų kitų žmonių, kuriems galite pakenkti.

Sodo traktoriukai

Šiais laikais sodo traktoriukus renkasi ne tik tie, kurie turi didelius vejos plotus, tačiau ir asmenys su mažesniais sodais, kurie nori, kad vejos pjovimo darbai keltų malonumą. Žinoma, su tam tikrais priedais sodo traktoriukai tampa dar funkcionalesni, galima atlikti daugelį įvairių darbų, kurie visus metus Jums kels tik geriausias emocijas. st–dalys.lt sodo traktoriukų pasiūla plati ir vis labiau auga, tad susipažinkite su mūsų gaminiais ir raskite tokį, kuris Jums labiausiai tinka. Žinoma, pirmiausia įvertinkite pagrindinę jų funkciją, tai yra, pjovimo greitį bei plotį. Tai leis apskaičiuoti – kiek preliminariai truks darbai. Taip pat žiūrėkite, kokio galingumo yra traktoriuko variklis. Ypač svarbu tiems, kurių sklypas nėra lygus ir pjovimo metu reikia važiuoti vertikaliai į kalną. Patogu, kai sodo traktoriukai turi net kelis greičius, kurie koreguojami pagal valdytojo poreikius. Dažniausiai technikoje yra komponuojami trys važiavimo greičiai: priekabos tempimui, sunkios žolės pjovimui ir lengvam žolės šienavimui. Nepamirškite, kad tai yra įranga, kuri ne tik padeda pasirūpinti Jūsų veja, tačiau su tam tikrais priedais tarnauja visus metus: nuo lapų grėbimo iki sniego vežimo.

Lapų pūstuvai

Nors Lietuvoje lapų pūstuvai nėra itin dažnas pasirinkimas, tačiau galime nudžiuginti, kad tai įranga, kurios kaina ne tik priimtina daugeliui, tačiau ir atradus technikos galimybes – ja norisi naudotis vėl ir vėl. Belaidis lapų pūstuvas gali padėti varginančius rudens darbus atlikti ne tik kur kas greičiau, tačiau taip pat ir smagiau. Renkantis būtinai kuo daugiau dėmesio skirti reikia įrangos techniniams parametrams: variklis, oro kiekis, oro greitis ir t.t.

Elektros generatoriai

Jeigu norite būti ramus, kad netekus nuolatinės elektros srovės Jūsų namuose vis tiek bus jauku, šilta ir komfortabilu – pasirūpinkite elektros generatoriais. Tai yra įranga, kuri privalo būti kiekvienuose namuose. Pasiruošti nenumatytiems atvejams yra būtina, kadangi taip kuriate saugų ir patogų gyvenimą. Elektros generatoriai yra pasirenkami pagal tai, koks yra jų tipas, kokia įtampa ir galimas nominalus galingumas, apsaugos klasė, kuro sąnaudos bei kitos techninės charakteristikos, kurios atitinka Jūsų poreikius.

Sodo technika internetu

Jeigu Jus domina kuri nors st–dalys.lt sodo technika, tačiau reikia įvertinti labai daug parametrų, tad paieškos užtrunka ilgai – visada galite susisiekti su mūsų specialistais, kurie atsakys į visus Jums kylančius klausimus bei pagreitins paieškas. Katalogas nuolatos pildomas, tad jeigu šiuo metu nepavyksta rasti konkrečios technikos, kurios Jums reikia – taip pat susisiekite ir bandysime rasti kompromisą, kuris gali padėti jūsų sodo priežiūros darbus atlikti kur kas greičiau, našiau ir svarbiausia – su didele šypsena.