Rodoma 1–15 iš 19

TRAKTORIUS TORO TIMECUTTER MX5075T ZERO TURN

5,850.00 su PVM

Toro – TimeCutter ZS 4200S nulinio apsisukimo traktorius

5,640.00 su PVM

Toro TITAN® X5450 nulinio apsisukimo traktorius su suvirintu pjovimo agregatu ir „MyRIDE®” sistema

10,937.00 su PVM

Toro TITAN® HD 2000 Series 132cm nulinio apsisukimo traktorius profesionaliam naudojimui

11,200.00 su PVM

Toro TITAN® HD 2000 Series 122cm nulinio apsisukimo traktorius profesionaliam naudojimui

11,000.00 su PVM

Toro Z Master 4000 152cm nulinio apsisukimo traktorius profesionaliam naudojimui

12,900.00 su PVM

Toro 6000 Series 152cm nulinio apsisukimo traktorius profesionaliam naudojimui

15,500.00 su PVM

Toro Z Master® 6000 Series 132cm nulinio apsisukimo traktorius profesionaliam naudojimui

14,400.00 su PVM

Z Master 4000 Series 132cm nulinio apsisukimo traktorius profesionaliam naudojimui

12,700.00 su PVM

Toro Z Master® 6000 Series 122cm nulinio apsisukimo traktorius profesionaliam naudojimui

12,900.00 su PVM

Toro Z Master 4000 Series 122cm nulinio apsisukimo traktorius profesionaliam naudojimui

12,100.00 su PVM

TORO 7500-D Series 183cm, 37AG, 1642cm3 dyzeliniu varikliu nulinio apsisukimo traktorius profesionaliam naudojimui

30,700.00 su PVM

TORO 7500-D Series 183cm, 25AG, 1267cm3 dyzeliniu varikliu nulinio apsisukimo traktorius profesionaliam naudojimui

25,900.00 su PVM

TORO 7500-D Series 152 cm, 37AG, 1642cm3 dyzeliniu varikliu nulinio apsisukimo traktorius profesionaliam naudojimui

29,600.00 su PVM

TORO 7500-D Series 152cm 25AG, 1267 cm3 dyzeliniu varikliu nulinio apsisukimo traktorius profesionaliam naudojimui

24,900.00 su PVM

Sodo vejos pjovimui pasitarnauja ne tik įprastos, stumdomos žoliapjovės, tačiau taip pat ir sodo traktoriukai, kurie yra labai įvairūs. Nors daugelis iki šiol galvoja, kad sodo traktoriukai yra tinkamas pasirinkimas tik viešųjų erdvių priežiūrai, kurių dydis siekia apie 20 arų, tačiau mes su tuo nesutiktume, kadangi ir mažesnių sklypų priežiūrai pasiteisina sodo traktoriukai, kurie ne tik palengvina darbus, tačiau ir padeda džiaugtis nepriekaištingai nupjauta veja. Juolab, traktoriukai tarnauja ne tik kaip žoliapjovės, tačiau su tinkamais priedas atlieka kur kas daugiau funkcijų, kurios pagerina nuosavo sklypo priežiūrą.

Kaip pasirinkti sodo traktoriuką?

st–dalys.lt traktoriukai žoliapjovės yra labai įvairūs. Mūsų katalogas yra aktyviai plečiamas, kad kiekvienas klientas rastų tai, ko reikia jo vejos ir viso sodo priežiūrai. Žemiau pateiksime svarbiausius aspektus, su kuriais siūlome susipažinti. Esame tikri, kad tuomet rasite tokį sodo traktoriuką, kuris padės atlikti daugelį darbų su plačia šypsena ir be jokio vargo.

Galingumas

Renkantis daugelį sodo įrangų pirmiausia reikia susipažinti su galingumu. Jis nurodo – kaip efektyviai įranga dirbs net ir esant sudėtingoms sąlygoms. Žoliapjovės traktoriukai puikiai tarnauja net ir tuomet, kai sklypas yra nelygus, tačiau nepamirškite, kad kuo įranga yra galingesnė – tuo vejos pjovimas bus paprastesnis, tad atidžiai įvertinkite našumo aspektą. Žinoma, mažesnio galingumo įranga su labai nelygiu sklypu susitvarko kur kas sunkiau, kartais tam tikros pjovimo zonos jai tampa neįveikiamos apskritai. Jeigu sklypas nėra lygus arba veja bus pjaunama gana retai, tad pjovimo metu bus aukšta – geriau rinktis yra galingesnį variklį turinčius modelius.

Darbinis plotis

Kaip ir renkantis įprastas žoliapjoves, taip ir analizuojant traktoriukus, taip pat reikia žiūrėti, koks yra jų darbinis plotis. Kuo sklypas yra didesnis – tuo platesnio darbinio ploto traktoriukai pasiteisina labiausiai. Traktoriukų darbinis plotis gali varijuoti nuo pusės metro iki pusantro metro, tad variacijos tikrai labai įvairios. Žinoma, įvertinkite, kad tam tikros sklypo zonos gali būti per siauros plačiam traktoriukui. Išmatuokite jas bei įvertinkite – ar bus galima pasiekti net ir atokiausias sodo vietas. Tai leis džiaugtis maksimaliai efektyviu darbu. Juk nesinori po pjovimo traktoriuku paskui dar į rankas imti įprastą vėjapjovę ir ja pjauti didesnei technikai nepasiekiamas vietas.

Ratų dydis

Efektyviam darbui taip pat siūlome įvertinti, koks yra traktoriuko ratų dydis. Kuo jie yra didesni – tuo lengviau važiuos per sudėtingus paviršius, ypač, kai oras yra blogas, pavyzdžiui, ką tik po lietaus.

Žolės surinkimo/išmetimo tipas

Renkantis sodo traktoriukus įvertinkite, ar jie surenka nupjautą žolę, ar ją palieka ant vejos.

  • Žolės surinkimas yra geresnis pasirinkimas, kadangi po visų darbų veja atrodo kur kas tvarkingiau, o surinkta žolė gali būti naudojama mulčiavimui. Dažniausiai surenkamosios talpos dydis vyrauja apie 300 – 500 litrų. Kuo talpa yra mažesnė – tuo dažniau reikės ją ištuštinti. Faktas, kad surenkama veja leis džiaugtis kur kas tvarkingu sodu. Tačiau reikia nepamiršti, kad po visko liks gana daug žolės, o ne kiekvienas turi ją kur mulčiuoti.
  • Kita opcija yra žolės nerinkimas, tai yra, jos išspjovimas. Dažniausiai tokie traktoriukai yra galingesni, kadangi prie jų nėra įmontuotos didelės talpos žolės rinkimui. Išeitis yra rinktis traktoriukus, kurie turi žolės mulčiavimo funkciją. Tuomet ji nėra surenkama, tačiau susmulkinama taip detaliai, kad nugulusi plonu paviršiumi ant vejos – matosi minimaliai, o tuo pačiu ir patręšia natūraliai veją, tad ji auga gražesnė, tankesnė.

Transmisija

Renkantis traktoriukus taip pat įvertinkite – kokia jų yra transmisija.

  • Mechaninė transmisija skatina kiekvieną kartą keisti pavarą, kai tik norisi sustoti. Jeigu bus dirbama tokiame sklype, kuris yra tolygus, be daugelio augalų bei dekoro akcentų – tokiu atveju pjausite tikrai efektyviai, kadangi sustojimo poreikio tiesiog net nebus. Tačiau jeigu “dirgiklių” yra gana daug – keisti nuolat pavarą gali būti ne taip patogu.
  • Automatinė transmisija dar yra vadinama hidrostatine. Tai yra kur kas patogesnis valdymo būdas, kadangi pavaros yra perjungiamos važiavimo metu. Tai užtikrina efektyvų darbą.

Dydis

Sodo traktoriuko dydis lemia jo valdymo patogumą. Kai kurie geriau jaučiasi kai dirba masyvioje įrangoje, tuo tarpu kitiems patinka mažesni. Tokie, kuriuos gana paprastai gali valdyti ir paaugliai. Taip pat reikia iškart nuspręsti, kurioje vietoje sodo traktoriukas bus laikomas. Ar garaže jam vietos tikrai pakaks?

Pjovimo aukščio reguliavimas

Visada yra geriausia, kai traktoriukas gali numatyti net kelias peiliukų pjovimo aukščio pozicijas. Tuomet esant kokiems nors nelygumams sklype – kur kas paprasčiau prisitaikyti prie jų ir nenupjauti vejos kaip trumpai, kad beveik matosi žemės. Daugelis modelių suteikia galimybę reguliuoti pjovimo aukštį net neišlipus iš traktoriuko.

Komforto lygis

Visada verta daugiau dėmesio skirti inovatyviai įrangai, kuri turi daugiau priedų, taip pat, įvairių funkcijų. Visos jos yra skirtos ne tik našumui, tačiau taip pat ir vairuotojo patogumui. Žiūrėkite, kad valdikliai būtų išdėstyti racionaliai, kad sėdynė, žinoma, taip pat, būtų patogi, daugeliui patinka tokia smulkmena kaip gėrimo laikiklis, vairo stiprintuvas ir t.t.

Sodo traktoriuko panaudojimo galimybės

Priimta galvoti, kad sodo traktoriukai – tai tik vėjapjovės. Toks požiūris nėra teisingas, kadangi ši technika yra daugiafunkcinė. Svarbiausia yra įsigyti tam tikrus priedus, kurie suteikia traktoriukams daugiau galimybių.

Sniego nuvalymas

Greta vejos pjovimo sodo traktoriukai taip pat gali būti naudojami kaip sniego valytuvai. Svarbu įgyti tinkamą priedą, kuris nebūtų per sunkus konkretaus galingumo traktoriui. Dažniausiai didesniam funkcionalumui pasiekti yra naudojamos padangų grandinės. Jos tvirtinamos prie ratų ir taip gerinama traktoriuko sukibimo su kelio danga funkcija. Taip pat grandinės padės lengviau manevruoti ant ledo.

Lapų sugrėbimas

Sodo traktoriukai taip pat padeda greičiau susitvarkyti su rudens darbais. Įsigykite priedą, kuris yra naudojamas lapų grėbimas. Jis padės surinkti ne tik juos, tačiau ir samanas bei kitas organines atliekas, kurios teršia veją. Taip pat greta traktoriuko galima komponuoti ir priekabas, kurios bus naudojamos minėtų organinių atliekų iki komposto išvežimui.

Daiktų vežimas

Rinkitės tokią priekabą, kuriu yra ne tik talpi, tačiau ir išlaiko didelį svorį. Tuomet bus galima ja vežti ne tik organines atliekas, tačiau ir visus kitus sunkius daiktus, kurie kaupiasi po statybų arba remonto darbų. Transportuokite malkas, medieną, plytas, vandenį, medžių šakas – viską, ką reikia. Svarbiausia – greitai ir nenuvarginus savo nugaros.

Dirvos paruošimas

Sodo traktoriukai taip pat pasitarnauja ir tiems, kurie nori turėti nedidelius daržus greta namų. Traktoriukai gali atlikti kultivatoriaus funkciją. Po kultivavimo žemė bus puri, tad sėti joje – vienas malonumas. Dažniausiai tuomet iškart siūlome pirkti galingesnius sodo traktoriukus, kurie bus pajėgūs dirbti su tam tikrais padargais.

Sodo traktoriukai internetu

Pasirinkimas yra labai platus, tad esame tikri, kad kiekvienas st–dalys.lt klientas ras tai, kas leis ja bet kokius darbus nuo vejos pjovimo iki medienos vežimo atlikti ne tik greitai, tačiau ir patogiai. Jeigu nežinote, kuris sodo traktoriukas geriausiai tenkina Jūsų poreikius – kviečiame susisiekti su mūsų specialistais. Teikiame nemokamas ir greitas konsultacijas, atsakome į klausimus ir padedame įsigyti įrangą, kurios reikia Jums. Taip pat kviečiame sekti mūsų akcijas, kurias siūlome reguliariai. Taip įsigysite sodo traktoriukus pigiau, tačiau puikios kokybės. Tokius, kurie sėkmingai tarnaus ir privačiam sodui, ir verslui, kuris rūpinasi aplinka išmaniai bei patogiai.