Dekos (8)

Husqvarna pjovimo dekos (10)

Castelgarden pjovimo dekos (29)

Stiga pjovimo dekos (15)

Etesia pjovimo dekos (20)

Kitų gamintojų pjovimo dekos (9)

Pjovimo dekos priedai (10)

Sveiki atvykę į mūsų internetinę parduotuvę, kurioje rasite platų ir įvairiapusišką pasirinkimą dekų sodo traktoriams. Mūsų dekos sodo traktoriams yra naujos, kokybiškos ir atitinkančios Jūsų technikos lūkeščius.

Pasirinkdami dekas iš mūsų kategorijos „Dekos sodo traktoriams”, gausite aukštos kokybės produktus, kurie atitiks jūsų lūkesčius dėl ilgaamžiškumo, funkcionalumo ir stiliaus. Mes siūlome įvairius dizainus, formas ir funkcijas, kad galėtumėte rasti deką, atitinkančią jūsų individualius poreikius.

Sodo traktoriaus pjovimo deka yra svarbus prietaisas, kuris naudojamas žolės pjovimui. Dekos susideda iš keleto svarbių komponentų, kurie užtikrina efektyvų ir patikimą pjovimą. Pjovimo dekos dalys apima ašį, ašies laikiklį, pjovimo diskus ir priešpjovio diskus. Ašis yra svarbi dalis, kuri jungia pjovimo dekos diskus su traktoriaus varikliu. Ašies laikiklis yra tvirtinimo sistema, kuri padeda tvirtai prijungti pjovimo deką prie traktoriaus. Pjovimo deką reikia reguliariai tikrinti ir prižiūrėti, kad būtų užtikrintas sklandus žolės pjovimas. Mes Jums galime pasiūlyti įvairių gamintojų dekas(AL-KO dekos, Husqvarna dekos, Stigadekos, Castelgarden dekos,Etesia dekos ir daug kitų), kurias parenkame pagal jūsų traktoriaus modelį.

Mūsų internetinė parduotuvė garantuoja patogią pirkimo patirtį, greitą pristatymą ir profesionalų klientų aptarnavimą. Įsigykite aukštos kokybės dekas sodo traktoriams iš mūsų parduotuvės. Su mūsų produktų kokybe ir įvairove jūs galėsite pasiekti puikų rezultatą ir džiaugtis savo sodo technikos išvaizda bei veikimu.

Kreipkitės į mus jau šiandien ir pasitikrinkite mūsų pasiūlymus. Mes esame čia, kad užtikrintume jūsų sodo technikos efektyvumą ir ilgaamžiškumą! Jei visgi neradote dekos savo sodo traktoriui, susisiekite su mumis elektroniniu paštu arba telefonu ir mes parinksime Jums pjovimo deką Jūsų sodo traktoriui.

Nieko nelaukite, užsisakykite ir atsinaujinkite savo pjovimo techniką!