Rodoma 1–15 iš 20

Toro-Ličio jonų baterija Toro 60V MAX*, 2,5 Ah, 135 Wh 81825

170.00 su PVM

Toro-5A Toro-60V MAX* Flex-Force baterijų įkroviklis

110.00 su PVM

Toro-60V MAX* ličio jonų baterijų įkroviklis 81802

70.00 su PVM

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės TORO Power System™ 51855T

134.00 su PVM

Toro-Ličio jonų baterija Toro 60V MAX*, 2,0 Ah, 135 Wh 81820

130.00 su PVM

Akumuliatorinis grandininis pjūklas TORO Power System™ 60V MAX* 51845T

240.00 su PVM

Akumuliatorinis lapų pūstuvas TORO 60V MAX* Flex-Force Power System™ 51825T

140.00 su PVM

Akumuliatorinis sniego pūstuvas-valytuvas TORO Clear® 53cm

839.00 su PVM

Akumuliatorinis genėjimo pjūklas TORO 60V MAX Flex-Force Power System 51847T

230.00 su PVM

Toro-Ličio jonų baterija Toro-60V MAX*, 6,0 Ah, 324 Wh 81860

370.00 su PVM

Toro-Ličio jonų baterija 60V MAX*, 7,5 Ah, 405 Wh 81875

435.00 su PVM

Toro-Baterija Toro 60V MAX*, Flex-Force L324 – 4,0 Ah; 240 Wh 81850

290.00 su PVM

Akumuliatorinis traktorius TORO es3000sd 72V 76cm

3,650.00 su PVM

Akumuliatorinis trimeris TORO 60V MAX* Flex-Force Power System™ 51835T

158.00 su PVM

Akumuliatorinė vejapjovė eRecycler™ eS55AST 55cm(su akumuliatoriumi ir įkrovikliu)

1,033.00 su PVM

Nuosavame sklype – darbo visada apstu. Tiesa, ar tas darbas kels Jums geras emocijas ir džiaugsmą, ar tik nuovargį – priklauso nuo Jūsų pačių. Gera technika, kuri dirba greitai, nevargindama žmogaus – visada geras pasirinkimas, tad belieka ja pasirūpinti ir mėgautis sodo priežiūros darbais. Kai veja yra graži – svarbu pasirūpinti ir įvairiais krūmais bei kitais augalais, kurie dažniausiai auga patvoriuose, atrodo negražiai, tačiau juos pasiekti ir nupjauti rankomis, kirpti žirklėmis – nėra paprasta. Išeitis yra trimeriai. Su krūmapjove darbai bus ne tik greitesni, tačiau ir tikrai kokybiški. Rezultatas – ilgam laikui, kadangi kartą nupjovus išsikerojusius krūmus – prireiks daug laiko, kol jie vėl ataugs. O kai taip nutiks – turima krūmapjovė padės Jums pasirūpinti aplinka vėl.

Krūmapjovės tipai

Trimeriai ir krūmapjovės labai dažnai laikomi ta pačia įranga. Dalinai taip yra. Dažniausiai pačios technikos parametrai lemia, ar tai yra priemonė labiau aukštai, tankiai vejai pjauti, ar krūmams. Renkantis pirmiausia reikia susipažinti su tipais. Tik tuomet pavyks detaliau įvertinti kiekvienos technikos parametrus.

Tipas nusako – kaip krūmapjovė/trimeris veikia, tai yra, koks jo maitinimo šaltinis. Trimerių, krūmapjovių tipai:

Elektriniai trimeriai

Jeigu ieškote lengvo, gana paprasto trimerio, kuris padėtų Jums atlikti paprastus ir mažai darbo reikalaujančius sodo priežiūros darbus – elektrinis trimeris tikrai yra geriausias pasirinkimas.

Elektrinių trimerių privalumai

 • Tai yra patys pigiausi trimeriai lyginant su kitų tipų opcijomis.
 • Jie veikia neribotą laiko tarpą. Tai yra, nereikia benzino, kuris turi būti nuolatos papildomas, taip pat ir nereikia krauti akumuliatoriaus, kurio pilno pakrovimo ne visada pakanka planuojantiems darbams atlikti./li>
 • Taip pat svarbus privalumas, kad elektriniai trimeriai yra lengvi

Elektrinių trimerių trūkumai

 • Bene pats didžiausias šios trimerio minusas yra tas, kad laidas riboja judėjimo patogumą. Jeigu sklypas yra nedidelis – galbūt laido ir užteks, tačiau kitu atveju teks jungtis prailgintuvus.
 • Taip pat dažniausiai šie trimeriai yra ne tokie galingi, gana silpno variklio. Aukšta žolė jiems gali tapti gana dideliu iššūkiu./li>

Benzininiai trimeriai

Pavadinimas išduoda, kad tai yra įranga, kurios variklis yra varomas benzinu. Galima sakyti, kad tai yra labiausiai paplitęs krūmapjovės tipas. Svarbu nepamiršti, kad šios įrangos naudojimui benzinas turi būti maišomas su alyva. Tik tokiu atveju technika dirba našiai.

Benzininių trimerių privalumai

 • Šių trimerių galia yra didesnė, dažniausiai viršija net 4 kW. Dėl to darbai su jais būna kur kas greitesni ir našesni.
 • Jie yra universalūs – tinkami ir vejai pjauti, ir krūmams genėti.
 • Taisyti tokią techniką yra gana paprasta kiekvienam nagingam žmogui. Nereikia daug techninių žinių, įranga nėra išmani.
 • Dažniausiai naudojama profesionalų, tačiau tinka ir mėgėjams, kurie rūpinasi nedideliais sodo sklypais.

Benzininių trimerių trūkumai

 • Šiai įrangai reikalinga techninė priežiūra, valymas, kuris turi būti atliekamas reguliariai.
 • Kai kuriems didelis minusas, kad tokie trimeriai veikia gana garsiai. Garsiausiai iš visų tipų.
 • Taip pat jie yra taršūs, kadangi degimo metu yra išmetamosios dujos, kurios daro poveikį žmogui bei aplinkai.

Akumuliatoriniai trimeriai

Trimeris su akumuliatoriumi yra vienas naujausių tipų. Tai dažniausias pasirinkimas tų žmonių, kurie gyvena ekologiškai, taip pat ieško trimerio, kurios padėtų atlikti nedidelius sodo priežiūros darbus.

Akumuliatorinių trimerių privalumai

 • Pasikartosime, kad vienas svarbiausių šių trimerių privalumų yra ekologija. Nėra išmetamųjų dujų, tad gamta – saugoma.
 • Taip pat šis trimeris veikia labai tyliai. Galima dirbti ir sekmadienio rytais – kaimynai tikrai nepyks.
 • Akumuliatoriai trimeriai nėra lepūs, jiems nereikia daug priežiūros. Kadangi neteks keisti benzino bei alyvos – galėsite nesukti galvos dėl įrangos funkcionalumo.
 • Galiausiai, užvedimas yra paprastas, nereikia starterio laido.

Akumuliatorinių trimerių trūkumai

 • Būtina akumuliatoriaus įkrovimo stotelė. Jeigu sklypas yra didelis, priežiūros reikia daug – gali tekti įsigyti papildomus akumuliatorius.
 • Taip pat yra ribojamas įrangos veikimo laikas. Dažniausiai jis trunka iki 30–ies minučių. Žinoma, tai vargina, kadangi reikia reguliariai įkrauti. Tiesa, nedidelio sodo priežiūrai dažniausiai ir to pusvalandžio sočiai pakanka.
 • Galiausiai, minusas, kad su akumuliatoriaus funkcionalumo laiko tarpu mažėja ir įrangos galia

Kaip pasirinkti trimerį?

Jeigu nežinote, kuris trimeris Jums labiausiai tinka – visada galite tartis su st–dalys.lt specialistais, kurie teikia nemokamas bei išsamias konsultacijas. Esame tikri, kad rasite tokią įrangą, kokios reikia, kad bet kokių darbų atlikimas būtų paprastas, patogus ir greitas.
Renkantis trimerius reikia susipažinti ne tik su jų tipais, tačiau ir techniniais parametrais. Kokie yra svarbiausi? Pateikiame žemiau.

Galia

Būtent galia ir atskiria trimerius, kurie dažniausiai yra naudojami aukštos vejos pjovimui, nuo krūmapjovių. Kuo daugiau galios – tuo daugiau jėgos variklis išeikvoja, tad dirba efektyviau. Žinoma, tai taip pat reiškia, kad jam reikia ir daugiau žaliavų veikimui: nuo elektros iki benzino.

Pjovimo tipas

Taip pat kinta ir trimerio pjovimo tipas. Jis gali būti:

 • Diskinis. Šis yra skirtas krūmų pjovimui.
 • Peiliukų topo. Dažniausiai naudojamas peraugusiai žolei, kuri jau yra sumedėjusi. Taip pat pasitarnauja ir tokiu atveju, kai reikia nupjauti jaunus medelius.
 • Lyninis. Šis yra skirtas vejai pjauti. Žinoma, sunkiai pasiekiamai, aukštai ir t.t.

Akustika

Taip pat reikia įvertinti – kaip garsiai veikia trimeris. Šis techninis parametras yra nurodomas greta prekės. Tyliausiai, kaip jau minėjome, veikia elektrinės, o garsiausios – benzininis krūmapjovės. Nepamirškite, kad didelis garsas yra ne tik ne tik diskomfortas Jūsų kaimynams, tačiau taip pat ir pačiam pjovėjui. Jeigu pasirinkote dirbti su benzinine krūmapjove – būtina pasirūpinti ir ausinėmis (rekomenduojami ir specialūs akiniai darbui).

Svoris

Dažniausiai trimerių svoris varijuoja iki 10 kg. Tačiau galima rasti ir sunkesnių, ir lengvesnių, tad rinkitės pagal asmeninius poreikius. Jeigu darbų daug, žinoma, tikrai visada apsimoka pirkti lengvesnius, kad po dienos – rankos nebūtų pavargusios.

Kaina

Kinta ir trimeris kaina. Nepamirškite, kad st–dalys.lt prekybos vietoje galite įsigyti trimerius pigiau per akcijas. Sekite pasiūlymus, pasinaudokite jais ir mėgaukitės darbais kasdien.